ایزایمر

پیشگیری از آلزایمر

کمک به مراقبت

ایزایمر مگ

مجله سلامتی ایزایمر

Uncategorized

تشخیص آلزایمر با آزمایش ادرار

آزمایش ادرار راهی موثر برای تشخیص بسیاری از بیماری های مرتبط با مجاری ادراری و گردش مواد است. اینبار ارتباط بین ادرار و آلزایمر و سایر دمانس ها محققان را شگفت زده کرد.

Uncategorized

پیاده روی روزانه مانع از ابتلا

پیاده روی ساده ترین ورزش ممکن است که طبق نتایج چند مطالعه در دانشگاه های جهان می تواند در کاهش ابتلا به آلزایمر موثر باشد.

اطلاعات پایه

سلول های بنیادی در درمان آلزایمر

سلول های بنیادی پرتوان سلول های بنیادی ای هستند که پس از استخراج طی فرایندی قابلیت ترمیم بیشتر و بهتر بافت ها را خواهند داشت. این سلول ها در درمان آلزایمر می توانند کمک رسان باشند.

اطلاعات پایه

نقشه جدید مغز؛ پس کوچه های ایمنی

نقشه برداری از سیستم ایمنی-عصبی مغز که در بروز بیماری هایی مانند آلزایمر موثر است. کشف ماکروفاژ هایی از جنس میکروگلیا، گام بزرگی در علم تکوین و پیشگیری از زوال عقل است.

اطلاعات پایه

نورون های نابالغ در مغز های بالغ

دانشمندان توانستند کشف کنند که سلول های عصبی مداما در مغز انسان و سایر پستانداران در حال تولید است. این کشف نوید بخش پایان بیماری های عصبی مانند آلزایمر است.

کمک مراقبتی

رژیم غذایی پرچرب؛ شروع آلزایمر

تحقیقات نشان می دهند داشتن رژیم پرچربی در دراز مدت می تواند باعث کوچک شدن مغز و درنتیجه بروز بیماری های مغزی شود.

اطلاعات پایه

واکسن استنشاقی آلزایمر

اخیرا دو واکسن استنشاقی برای درمان آلزایمر مورد بررسی قرار گرفته اند. یکی از آن ها وارد فاز دوم کارازمایی بالینی شده است. نتایج آزمایشات نوید دهنده آینده ای بدون آلزایمر هستند.

اطلاعات پایه

نقص در پاکسازی سلولی؛ عامل آلزایمر

میتوفاژی یا همان پاکسازی سلولی یک تخریب هدفمند میتوکندری است که هنگامی رخ می دهد که میتوکندری نتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. عملکرد نامناسب میتوکندری در سلول های عصبی می تواند از عوامل اصلی بروز آلزایمر باشد.

با راهنمایی های مجرب ترین ، متخصص ترین و با تجربه ترین تیم پزشکی منطقه در کنارتان هستیم

شما تنها نیستید، ما کنارتان هستیم

اِیزایمر ؛ مرکز جامع خدمات آلزایمر

ورود به پنل کاربری